מביטה בך מביטה בי מביטה בך.

ברוכה הבאה

רוצה להביט אל תוך נפשך?
אני מזמינה אותך למסע מרתק של היכרות ייחודית שלך אותך באמצעות כלים מעולם התרפיה בצילום ובאמנות.
במפגשים שלנו ניצור קרקע מזינה ויציבה עבור תכנים רגשיים שאולי טרם יצאו אל האור דרך המילים וזקוקים לתיווך של עבודה יצירתית אינטואיטיבית. יחד נעכל את התכנים הללו, נתבונן בהם ונמסגר אותם באופן שיאפשר עיבוד עמוק ומשמעותי.
לאורך שנים של עבודה רגשית עם נשים ממגוון רחב של גילאים ורקעים אני לומדת ומגלה את הכוח האדיר הטמון בשיח אשר משלב יצירה באמנות, צילומי פורטרט ועבודה באמצעות תצלומי עבר.
אם כעת עולה בך סקרנות אני כאן עבורך, זמינה לכל שאלה ובקשה.
בואי נצא יחד אל דרך חדשה מפתיעה ומרגשת.

חלל הסטודיו בכרמי יוסף
לאיילת המופלאה תודה על מקום של שפע ופינוק, של נדיבות גדולה- הן של חומרים, והן של מילים, תודה על רגעים משמעותיים מאד של צלילה אל תוך הנפש בליווי שלך- גזע עץ יציב ובטוח, נוכח ועד, שניתן להישען עליו. ומילותייך החכמות והעדינות שנובעות מהסתכלות מדויקת. אוהבת,
צופיה
איילת יקרה רציתי לומר תודה גדולה. נפגשנו בשנה שעברה בסדנת חשופה שהעברת במוזיאון אשדוד. היה מקסים ויצאתי עם תשוקה גדולה לעוד. כשראיתי שנפתחת סדנה כאן, קרוב, אצלך, מייד התקשרתי. הסדנה היתה נפלאה. מסקרנת, מגוונת, מדוייקת. קבלת הפנים שלך חמה ומזמינה, הסטודיו מעוצב מקסים, מעורר השראה וחדוות יצירה. בוקר של סדנה אצלך מתחיל בנסיעה בנוף יפהפה וממשיך בכניסה מזמינה לסטודיו הנהדר. החשיבה שלך ניכרת בכל פרט, התרגילים מזמנים יצירתיות והתבוננות והמבט שלך קשוב ומכבד. הכל ברוחב לב ובנדיבות. מהרגע הראשון ועד מתנת הסיום המפתיעה. בטוחה שעוד אמצא את הדרך לחזור... המון תודה!
יעל